iPhone 12 Pro Max (128GB)

40,090.00ден

6 Месеци Гаранција

Прочитајте ги правилата за гаранција.

Спецификации на мобилниот телефон:

Дата на производство: 2020, November

Висина: 6.7"

Тежина/Дебелина: 228g, 7.4mm

Меморија: 128GB

Оперативен систем: iOS 14.1, upgradable

РАМ Меморија: 6GB

Батерија: Li-Ion 3687 mAh, non-removable (14.13 Wh)

Камера: 12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.7µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12 MP, f/2.2, 65mm (telephoto), 1/3.4", 1.0µm, PDAF, OIS, 2.5x optical zoom 12 MP, f/2.4, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/3.6" TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Брз Контакт:

Сподели

телефони на промоција