iPhone 13 Pro (128GB)

46,290.00ден

6 Месеци Гаранција

Прочитајте ги правилата за гаранција.

Спецификации на мобилниот телефон:

Дата на производство: 2021, September

Висина: 6.1"

Тежина/Дебелина: 204g, 7.7mm

Меморија: 128GB

Оперативен систем: iOS 15, upgradable

РАМ Меморија: 4GB

Батерија: Li-Ion 3095 mAh, non-removable

Камера: 12 MP, f/1.5, 26mm (wide), 1.9µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS 12 MP, f/2.8, 77mm (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom 12 MP, f/1.8, 13mm, 120˚ (ultrawide), PDAF TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Брз Контакт:

Сподели

телефони на промоција