Sale!

iPhone XR (64GB)

18,490.00ден 17,290.00ден

6 Месеци Гаранција

Прочитајте ги правилата за гаранција.

Спецификации на мобилниот телефон:

Дата на производство: 2018, October

Висина: 6.1"

Тежина/Дебелина: 194g, 8.3mm

Меморија: 64GB

Оперативен систем: iOS 12

РАМ Меморија: 3GB

Батерија: Li-Ion 2942 mAh, non-removable

Камера: 12MP

Брз Контакт:

Сподели

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on email
Share on print

телефони на промоција

Products not found

Оставете ги вашите контакт податоци и нашиот тим ќе ве контактира во рок од 24 часа.

* Доколку го испраќате барањето за нарачка од страницата на саканиот произввод, ќе бидеме известени за кој мобилен уред се интересирате.

БАРАЊЕ ЗА СЕРВИС

Пополнете ги сите податоци од формата со цел да дознаеме што повеќе за вашиот проблем – и ќе бидете контактирани во рок од 24 часа, од нашите сервисери. За побрзо решавање на проблемот, ве молиме да не побарате на телефонот 071 933 393.