Samsung Galaxy A04

6,490.00ден

12 Месеци Гаранција

Прочитајте ги правилата за гаранција.

Спецификации на мобилниот телефон:

Дата на производство: 2022, October

Висина: 6.5"

Тежина/Дебелина: 192g, 9.1mm thickness

Меморија: 32GB

Оперативен систем: OS Android 12, upgradable to Android 13, One UI Core 5.0 CPU Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.8 GHz)

РАМ Меморија: 4GB

Батерија: Li-Po 5000 mAh, non-removable

Камера: 50 MP, f/1.8, (wide), AF 2 MP, f/2.4, (depth)

Брз Контакт: