Samsung Galaxy S23 Ultra (256GB)

76,990.00ден

12 Месеци Гаранција

Прочитајте ги правилата за гаранција.

Спецификации на мобилниот телефон:

Дата на производство: 2023, February

Висина: 6.8"

Тежина/Дебелина: 234g, 8.9mm

Меморија: 256GB

Оперативен систем: ndroid 13, One UI 5.1

РАМ Меморија: 12GB

Батерија: Li-Ion 5000 mAh, non-removable

Камера: 200 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.3", 0.6µm, multi-directional PDAF, Laser AF, OIS 10 MP, f/4.9, 230mm (periscope telephoto), 1/3.52", 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 10x optical zoom 10 MP, f/2.4, 70mm (telephoto), 1/3.52", 1.12µm, Dual Pixel PDAF, OIS, 3x optical zoom 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, Super Steady video

Брз Контакт: